O automatickej závlahe

20.12.2017

Aby sme mali stále krásnu záhradu, potrebuje dostatočné množstvo zrážok. Ale prirodzené množstvo a rozloženie zrážok, nie je vždy ideálne pre potrebu trávnika a rastlín. V dôsledku toho, môže znížiť odolnosť trávnika a bude náchylnejšia na ochorenia.

Preto je potrebné zavlažovanie ale nie je jedno ako, kedy a koľko zavlažujeme. Mnohý v záhrade zavlažujú s hadicou, čo je namáhavá a časovo náročná robota. Bohužiaľ toto zavlažovanie nie je ideálne ani pre vás ani pre váš trávnik . Budú miesta na ktoré dostane málo vody a aj miesta na ktoré dostane veľmi veľa. Keď na jedno miesto dostane za krátky čas veľa vody, tím pádom vytlačíte z pôdy kyslík a udusíte rastlinu. Na hore uvedené problémy je ideálne riešenie automatický závlahový systém.

Automatický závlahový systém zabezpečí pre všetky rastliny v záhrade, dostatočné a rovnomerné množstvo vody. Zavlažovanie je plnoautomatizované a programovateľné . Môžeme nastaviť zavlažovanie podľa ročných období , tipu pôdy , času a optimálneho množstva vody . Záhradu ani vtedy neohrozuje vyschnutie keď odcestujeme na dlhší čas. Pri daždivom počasí dažďový senzor pozastaví systém kým pôda nie je optimálne vyschnutá a len potom pokračuje so zavlažovaním. 

Takmer celý závlahový systém je nainštalovaný pod zemou, takže užívateľovi nezavadzia a ani nešpatí vzhľad záhrady. Závlahový systém sa postará o zavlažovanie už skoro ráno, a vy už môžete vstúpiť do pekne zelenej záhrady. Na koniec sme nechali najdôležitejšiu vec. Voda je vzácna, preto je dôležití aby sme sním neplytvali. Automatickým závlahovým systémom môžeme ušporiť významné množstvo vody.

Závlahy - závlahové systémy v dnešnej dobe sú samozrejmosťou keď chcete mať pekný hustý trávnik. Zavlažovacie systémy zabezpečujú rovnomernosť závlahy trávnika. Kvapková závlaha je nezbytným pomocníkom keď treba pravidelne polievať kvety, tuje alebo záhradku. Zavlažovanie trávnika v dnešných klimatických podmienkach je viac ako potrebná. Závlahový systém zabezpečí potrebnú vlahu trávniku aj keď nie ste doma. Závlahy Hunter, automatické závlahy vám ušetria čas aj peniaze. Zavlažovacie systémy na váš trávnik. Automatické závlahy pre vašu pohodu.

Automatické závlahy Hunter