Prednosti závlahy

20.12.2017

Závlahový systém = úsporný.

Darmo budete tráviť hodiny v záhrade s hadicou v ruke . Denným alebo poobedňajším polievaním stratíte až 70% vody čo sa vyparí . Automatický závlahový systém môžete nastavit na skoré ranné zavlažovanie, keď vyparovanie je najmenšia. Rovnomerné pokryte zavlažovanej plochy taktiež zabezpečí úsporu vody.


Závlahový systém = Rovnomerné zavlažovanie.

Usilovne polievate , ale váš trávnik je fľakatý, žltne, objavuje sa mach alebo trávnik je riedky? Automatický závlahový systém vás zbaví tých problémov. Správnym plánovaním a nastavením závlahového systému, na každý štvorcový meter sa dostane rovnaké množstvo vody. Výsledok : Rovnomerný, hustý, tmavozelený trávnik.

Závlahový systém = Pohodlný, jednoduchý, automatický

Jednoducho môžeme zabezpečiť pre trávnik potrebnú vlahu . Automatický závlahový systém v skorých ranných hodinách zabezpečí vlahu pre váš trávnik a rastliny a ani nemusíte byť doma.

Závlahový systém = Neviditeľný

Celý závlahový systém je trvalo uložený pod povrchom zeme. Pri zavlažovaní postrekovače vysunú hlavicu a po dokončení zavlažovania sa zasunú do úrovne pôdy. Záhradu môžete používať bez obmedzenia, nebude Vám prekážať pri bežných aktivitách v záhrade, či už sú to aktivity rekreačné, športové, alebo je to údržba zelene. O existencii závlahového systému sa presvedčíte len vtedy, keď ho ovládacia jednotka uvedie do činnosti.

Závlahový systém = Na všetky rastliny v záhrade

Automatický závlahový systém zabezpečí potrebnú vlahu pre trávnik, tuje, kvety, okrasné stromy, záhony.

Závlahový systém Hunter

Závlahové systémy

Závlahy v dnešnej dobe sú samozrejmosťou keď chcete mať pekný hustý trávnik. Zavlažovacie systémy zabezpečujú rovnomernosť závlahy trávnika. Kvapková závlaha je nezbytným pomocníkom keď treba pravidelne polievať kvety, tuje alebo záhradku. Zavlažovanie trávnika v dnešných klimatických podmienkach je viac ako potrebná. Závlahový systém zabezpečí potrebnú vlahu trávniku aj keď nie ste doma. Závlahy Hunter, automatické závlahy vám ušetria čas aj peniaze.

zavlažovacie systémy na váš trávnik. Automatické závlahy pre vašu pohodu.

Automatická závlaha Hunter