STAROSTLIVOSŤ O TRÁVNIK

O trávniku | O závlahe

Pre vyváženú výživu trávnika v priebehu celého vegetačného obdobia a vynikajúci zdravotný stav, nesmieme zabúdať na pravidelný prísun živín prostredníctvom dlho pôsobiacich hnojív : Everris(Scotts).

Pravidelným kosením podporujete zahustenie a posilnenie trávnika. Optimálna výška rezu je 3,5-5 cm nikdy by ste nemali pokosiť viac, ako jednu tretinu dĺžky, inak môže dôjsť k poškodeniu stebiel.

Zavlažovanie

Rastliny je najlepšie zalievať za úsvitu, tak sa voda rýchlo neodparí. Systém zabráni nedostatočnému zaliatiu rastlín, ako aj ich preliatiu. Takto môžete ušetriť až 40% vody.
Keďže zavlažovanie je riadené automatickým programom, Vaša záhrada ostane svieža a zelená aj keď budete na dovolenke.
Zabudované dažďové senzory zabránia nadbytočnému zalievaniu.
Optimálne zavlažovanie môže byť zabezpečené aj v špeciálnych podmienkach (šikmý terén, ílovitá pôda, rastliny s rozdielnou potrebou vody).
Vaše rastliny budú rásť rýchlejšie a do väčšej krásy, aj po skončení závlahovej sezóny.
Vaše rastliny budú zdravšie a odolnejšie chorobám.
Zabudovaný závlahový systém zvýši hodnotu Vášho majetku.

V súčasnej dobe je možné konštatovať, že modernú ekologickú záhradu si nemožno predstaviť bez automatického zavlažovacieho systému. Moderné zavlažovacie riešenia ušetria veľké množstvo času a taktiež vody čo je podstatné pre ochranu našich vodných zdrojov. Naša firma bola založená s cieľom, aby úsporné zavlažovanie bol dostupný pre každého.

Naša firma sa zaoberá projektovaním a inštaláciou závlahových systémov trávnikov, značky Hunter. Vybrali sme najlepšiu firmu na trhu, ktorý ponúka najvyššiu kvalitu a má najlepšie výsledky v testoch .

Máme za sebou už veľa malých aj veľkých dokončených projektov, ale hlavne spokojných zákazníkov s ktorými sme doteraz v kontakte. O zákazníkov sa staráme aj po realizácii závlahy, poradenstvom záručným a pozáručným servisom.

Závlahy a závlahové systémy v dnešnej dobe sú samozrejmosťou keď chcete mať pekný hustý trávnik. Zavlažovacie systémy zabezpečujú rovnomernosť závlahy trávnika. Kvapková závlaha je nezbytným pomocníkom keď treba pravidelne polievať kvety, tuje alebo záhradku. Zavlažovanie trávnika v dnešných klimatických podmienkach je viac ako potrebná. Závlahový systém zabezpečí potrebnú vlahu trávniku aj keď nie ste doma. Závlahy Hunter, automatické závlahy vám ušetria čas aj peniaze.