ZÁVLAHOVÉ SYSTÉMY HUNTER

O zavlažovaní

Darmo budete tráviť hodiny v záhrade s hadicou v ruke . Denným alebo poobedňajším polievaním stratíte až 70% vody čo sa vyparí . Automatický závlahový systém môžete nastavit na skoré ranné zavlažovanie, keď vyparovanie je najmenšia. Rovnomerné pokryte zavlažovanej plochy taktiež zabezpečí úsporu vody.

Aby sme mali stále krásnu záhradu, potrebuje dostatočné množstvo zrážok. Ale prirodzené množstvo a rozloženie zrážok, nie je vždy ideálne pre potrebu trávnika a rastlín. V dôsledku toho, môže znížiť odolnosť trávnika a bude náchylnejšia na ochorenia.


Závlahy Hunter - závlahy záhrad

Závlahy a závlahové systémy v dnešnej dobe sú samozrejmosťou keď chcete mať pekný hustý trávnik. Zavlažovacie systémy zabezpečujú rovnomernosť závlahy trávnika a závlahy záhrad. Kvapková závlaha je nezbytným pomocníkom keď treba pravidelne polievať kvety, tuje alebo záhradku. Zavlažovanie trávnika v dnešných klimatických podmienkach je viac ako potrebná. Závlahový systém zabezpečí potrebnú vlahu trávniku aj keď nie ste doma. Závlahy Hunter, automatické závlahy vám ušetria čas aj peniaze.