Postrekovače Pro-Spray bez trysky

Vypredané

Postrekovače z radu Pro-Spray

Vyberte si variant:

Cena od 3,60 €

Závlahy Hunter - Pro-Spray

Postrekovače Pro-Spray sa skladajú : zosilneného tela a odolnej hlavice. Sú navrhnuté tak, aby odolali aj tým najne-priaznivejším podmienkam napríklad chôdzi alebo prejazdu ťažkej techniky. Dlhý závit zaisťuje vysokú pevnosť medzi hlavicou a telom a pevné dotiahnutie pomáha hlavici odolať veľkým tlakovým rázom.

Pešia prevádzka, zariadenia na úpravu plôch, teplotné zmeny a opakované zmeny tlaku často vedú k uvoľňovaniu hlavíc. Väčšina sprayových postrekovačov používa tesniaci krúžok, po uvoľnení ktorého dochádza k zníženiu tesnosti. Pro-Spray dokáže odolať viac než jednej plnej 360° otáčke a zostáva tesný pri akomkoľvek tlaku. Dostupné výška výsuvu :

  • 5 cm - Pro Spray 02
  • 7,5 cm - Pro Spray 03
  • 10 cm - Pro Spray 04 - najpoužívanejší
  • 15 cm - Pro Spray 06
  • 30 cm - Pro Spray 12

VLISOVANÉ STIERACIE TESNENIE 

Tlakom aktivované, multifunkčné stieracie tesnenie reguluje presakovanie počas uvedenia postrekovača do prevádzky, chráni tesnenie pred kontamináciou nečistotami a znižuje riziko zaseknutia výsuvníka. Po úplnom vysunutí hlavy stieracie tesnenie úplne utesní medzeru okolo výsuvníka. Vďaka tomuto riešeniu je možné v zóne nainštalovať maximálny počet hláv.

ODOLNÁ PRUŽINA 

Najsilnejšia vratná pružina v rámci odvetvia zabezpečuje zasunutie výsuvníka za akýchkoľvek podmienok.


SPÄTNÝ VENTIL PRO-SPRAY®

Použitie spätného ventilu eliminuje unikanie vody a tvorbu premokrených miest u nižšie položených postrekovačov, chráni svah pred poškodením a eróziou a súčasne zabraňuje plytvaniu vodou. Môžete si vybrať modely postrekovačov s integrovaným spätným ventilom alebo s možnosťou doplnenia spätného ventilu až pri inštalácii.

REGULOVANÝ TLAK NA 2,1 A 2,8 BAR 

Výsuvné sprayové postrekovače Hunter s reguláciou tlaku sú navrhnuté pre potreby akejkoľvek inštalácie. Postrekovač PRS30 s hnedou hlavou optimalizuje tlak klasického sprayového postrekovača na úroveň 2,1 bar (210 PSI). Postrekovač PRS40 so šedou hlavou je navrhnutý na použitie s efektívnou tryskou MP Rotator a obmedzuje tlak na úroveň 2,8 bar; 280 kPa. Ide o jediný výsuvný postrekovač s obmedzením tlaku na úroveň 2,8 bar; 280 kPa, ktorý je práve dostupný na trhu.