PRS-40 bez trysky výsuv 10cm, s reg.tlaku 2,8bar

Vypredané

Postrekovač ma vstavaný regulátor tlaku prednastavený na výstupný tlak 2,8 bar. Postrekovače sa skladajú z pevného zosilneného tela a odolnej hlavice. Sú navrhnuté tak, aby odolali aj tým najnepriaznivejší podmienkam napríklad chôdzi alebo prejazdu ťažkej techniky. Dlhý závit zaisťuje vysokú pevnosť medzi hlavicou a telom a pevné dotiahnutie pomáha hlavici odolať veľkým tlakovým rázom.

8,68 €

Závlaha Hunter

Postrekovač PRS má vstavaný regulátor tlaku prednastavený na výstupný tlak 2,8 bar určený pre rotačné trysky.

Postrekovače sa skladajú z pevného zosilneného tela a odolnej hlavice. Sú navrhnuté tak, aby odolali aj tým najnepriaznivejším podmienkam napríklad chôdzi alebo prejazdu ťažkej techniky. Dlhý závit zaisťuje vysokú pevnosť medzi hlavicou a telom a pevné dotiahnutie pomáha hlavici odolať veľkým tlakovým rázom.

Pešia prevádzka, zariadenia na úpravu plôch, teplotné zmeny a opakované zmeny tlaku často vedú k uvoľňovaniu hlavíc. Väčšina sprayových postrekovačov používa tesniaci krúžok, po uvoľnení ktorého dochádza k zníženiu tesnosti. Pro-Spray dokáže odolať viac než jednej plnej 360° otáčke a zostáva tesný pri akomkoľvek tlaku