Riadiaca jednotka Hydrawise PHC 1201 E pre 12 vetiev, vonk.použitie

Vypredané Novinka

Vonkajšia (exteriérová) riadiaca jednotka s možnosťou pripojenia k WiFi a možnosťou ovládania riad. jednotky pomocou webového softvéru Hydrawise, určená pre 12 sekcií, 230V/24V, interné vstavané trafo. Pripojenie k internetu je možné len prostredníctvom WiFi siete  

399,95

Vonkajšia (exteriérová) riadiaca jednotka s možnosťou pripojenia k WiFi a možnosťou ovládania riad. jednotky pomocou webového softvéru Hydrawise, určená pre 12 sekcií, 230V/24V, interné vstavané trafo. Pripojenie k internetu je možné len prostredníctvom WiFi siete.

Internetová ovládacia jednotka Hunter PHC 6

Jednotka ponúka vzdialenú správu závlahového systému, prehľadný farebný dotykový displej s podsvietením, intuitívne ovládanie a programovaní pomocou dotykového displeja. Ovládanie a nastavenie jednotky cez PC, Tablet, smartphony a pripojenie k internetu prostredníctvom WiFi siete.

Ovládanie a nastavenie pomocou softvéru Hydrawise alebo aplikácie Hydrawise www.hydrawise.com

Ovládacia jednotka vyhodnocuje informácie o počasí z meteorologických staníc a zavlažovanie sa upravuje na základe prognóze teploty, pravdepodobnosti zrážok, vetra a vlhkosti.

Licencia enthusiasm povoľuje čerpanie meteorologických informácií zo súkromných meteo staníc, čím zvyšuje presnosť a účinnosť zavlažovania v danej lokalite.


Závlahový systém

Závlahy v dnešnej dobe sú samozrejmosťou keď chcete mať pekný hustý trávnik. Zavlažovacie systémy zabezpečujú rovnomernosť závlahy trávnika. Kvapková závlaha je nezbytným pomocníkom keď treba pravidelne polievať kvety, tuje alebo záhradku. Zavlažovanie trávnika v dnešných klimatických podmienkach je viac ako potrebná. Závlahový systém zabezpečí potrebnú vlahu trávniku aj keď nie ste doma. Závlahy Hunter, automatické závlahy vám ušetria čas aj peniaze. Zavlažovacie systémy na váš trávnik.

Automatické závlahy pre vašu pohodu.

Automatická závlaha Hunter