Riadiace jednotky NODE 9V (bez 9V solenoidu)

Vypredané

Vonkajšie (exteriér), vodotesné riadiace jednotky. Možnosti napájania 9V

Vyberte si variant:

Cena od 125,29 €

Sada NODE-100-VALVE-B, 1 sekcia + elektromag.ventil PGV101G


Riadiaca jednotka závlahy NODE bat. 9V, 

PARAMETRE

  • Použitie: Rezidenčné/komerčné plochy
  • Počet sekcií: 2, 4, 6
  • Typ: Napájaný z batérie/pevný počet sekcií
  • Prevedenie: Vonkajší

NODE 200, 400, 600

POKROČILÉ VLASTNOSTI

Easy RetrieveTM

Nástroj na manuálne vytvorenie zálohy umožňuje uložiť úplný program riadiacej jednotky a nastavenia do záložnej pamäte. Zavlažovací plán je možné z tejto pamäte kedykoľvek načítať. Vďaka tejto funkcii môžete kedykoľvek po nežiadúcej zmene alebo na začiatku novej sezóny obnoviť základné nastavenia.

Programovateľná dažďová pauza

Používateľom nastavený počet dní, kedy zostáva riadiaca jednotka vo vypnutom stave a následne obnoví automatickú prevádzku. Je tak možné prerušiť zavlažovanie pri dlhodobo nepriaznivých klimatických podmienkach. Zavlažovanie však bude po nastavenej dobe automaticky pokračovať bez zásahu obsluhy. Riadiaca jednotka bude zobrazovať počet zostávajúcich dní, po ktorých sa obnoví automatické zavlažovanie.

Quick CheckTM

Táto funkcia umožňuje rýchle vyhľadanie poruchy v zapojení káblov k ventilom na mieste inštalácie. Netreba tak kontrolovať každý obvod zvlášť. Ak funkcia Quick Check nájde sekciu, kde je skratovaný kábel, zobrazí na displeji nápis ERR a číslo sekcie.

Výpočet celkového trvania programu

Táto funkcia sčíta dobu zavlažovania u jednotlivých sekcií, takže bude možné zobraziť celkové trvanie zavlažovania. Na základe tejto hodnoty je možné zistiť čas, kedy zvlažovanie skončí.

ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • Funguje iba s cievkami na jednosmerné napätie (obj. č. 458200)
  • Čerpadlo/hlavný ventil
  • Vstupy na pripojenie senzorov: 1
  • Prevádzková teplota: -18 ºC až 66 ºC

NAPÁJANIE

  • 9 V batéria (jedna alebo dve) alebo solárny panel

CERTIFIKÁTY

  • IP68, CE

Závlaha Hunter

Závlahy v dnešnej dobe sú samozrejmosťou keď chcete mať pekný hustý trávnik. Zavlažovacie systémy zabezpečujú rovnomernosť závlahy trávnika. Kvapková závlaha je nezbytným pomocníkom keď treba pravidelne polievať kvety, tuje alebo záhradku. Zavlažovanie trávnika v dnešných klimatických podmienkach je viac ako potrebná. Závlahový systém zabezpečí potrebnú vlahu trávniku aj keď nie ste doma. Závlahy Hunter, automatické závlahy vám ušetria čas aj peniaze. Zavlažovacie systémy na váš trávnik.

Automatické závlahy pre vašu pohodu.

Automatická závlaha Hunter