Riadiace jednotky závlahy
Sem vložte podnadpis

Riadiace Jednotky Hunter

Riadiaca jednotka zabezpečuje chod automatického závlahového systému . Automaticky otvára jednotlivé elektromagnetické ventily, podľa nastavených hodnôt. Do ovládača závlahového systému je zapojená aj dažďový senzor.

Na riadiacej jednotke môžeme nastaviť nasledovné programy pre zavlažovanie trávnika :

  • Presný čas a dátum
  • Doby zavlažovania
  • Čas spustenia programu závlahy
  • Dni kedy sa má zavlažovať trávnik
  • Nastavenie dĺžku zavlažovania pre všetky sekcie zvlášť 

Ako fungujú závlahy

Automatické systémy závlah sú už dnes bežne používané a dostupné aj u nás. Správne navrhnutý a nainštalovaný systém, Vám ušetrí veľké množstvo času a taktiež vody, to znamená peňazí.

Tým sa Vám začnú v krátkej dobe vynaložené investície vracať. V porovnaní s ručným zavlažovaním záhrady, ušetríte za jedno vegetačné obdobie niekoľko desiatok až niekoľko stoviek hodín. Automatickým zavlažovaním v ranných či nočných hodinách, dochádza k úsporám vody, nakoľko je podstatne menšie vyparovanie a rastliny vlahu lepšie využijú. Nie zanedbateľným je aj rovnomerné pokrytie Zavlažovanej plochy, čím sa taktiež dosiahne jej optimálne zavlaženie.

Celý závlahový systém je trvalo uložený pod povrchom zeme, takže Vám neprekáža pri bežných aktivitách v záhrade, či už sú to aktivity rekreačné, športové, alebo je to údržba zelene. O existencii závlahového systému sa presvedčíte len vtedy, keď ho ovládacia jednotka uvedie do činnosti.

Závlaha Hunter

Závlahy - závlahové systémy v dnešnej dobe sú samozrejmosťou keď chcete mať pekný hustý trávnik. Zavlažovacie systémy zabezpečujú rovnomernosť závlahy trávnika. Kvapková závlaha je nezbytným pomocníkom keď treba pravidelne polievať kvety, tuje alebo záhradku. Zavlažovanie trávnika v dnešných klimatických podmienkach je viac ako potrebná. Závlahový systém zabezpečí potrebnú vlahu trávniku aj keď nie ste doma. Závlahy Hunter, automatické závlahy vám ušetria čas aj peniaze.

zavlažovacie systémy na váš trávnik. Automatické závlahy pre vašu pohodu.

Automatické závlahy Hunter