H-GARDEN ZÁVLAHA 

Závlahové systémy a H-Garden

Naša firma sa zaoberá projektovaním a inštaláciou závlahových systémov trávnikov, značky: Hunter od roku 2012. Vybrali sme najlepšiu firmu na trhu," Hunter " ktorý ponúka najvyššiu kvalitu a má najlepšie výsledky v testoch . Máme za sebou už veľa malých aj veľkých dokončených projektov, ale hlavne spokojných zákazníkov s ktorými sme doteraz v kontakte. O zákazníkov sa staráme aj po realizácii závlahy, poradenstvom záručným a pozáručným servisom.

Závlahové systémy Hunter

Závlahové systémy a H-Garden

Naša firma sa zaoberá projektovaním a inštaláciou závlahových systémov trávnikov, značky: Hunter  od roku 2012. Vybrali sme najlepšiu firmu na trhu," Hunter " ktorý ponúka najvyššiu kvalitu a má najlepšie výsledky v testoch . Máme za sebou už veľa malých aj veľkých dokončených projektov, ale hlavne spokojných zákazníkov s ktorými sme doteraz v kontakte. O zákazníkov sa staráme aj po realizácii závlahy, poradenstvom záručným a pozáručným servisom.

Závlahové systémy Hunter

Pri návrhu závlahy rešpektujeme priania klientov 


Detailná dokumentácia pre automatickú závlahu


Rýchla a spoľahlivá montáž závlahy Hunter


Naša firma sa zaoberá projektovaním a inštaláciou závlahových systémov trávnikov, značky Hunter. Vybrali sme najlepšiu firmu na trhu, ktorý ponúka najvyššiu kvalitu a má najlepšie výsledky v testoch . Máme za sebou už veľa malých aj veľkých dokončených projektov, ale hlavne spokojných zákazníkov s ktorými sme doteraz v kontakte. O zákazníkov sa staráme aj po realizácii, poradenstvom záručným a pozáručným servisom.


Závlahy a závlahové systémy v dnešnej dobe sú samozrejmosťou keď chcete mať pekný hustý trávnik. Zavlažovacie systémy zabezpečujú rovnomernosť závlahy trávnika. Kvapková závlaha je nezbytným pomocníkom keď treba pravidelne polievať kvety, tuje alebo záhradku. Zavlažovanie trávnika v dnešných klimatických podmienkach je viac ako potrebná. Závlahový systém zabezpečí potrebnú vlahu trávniku aj keď nie ste doma. Závlahy Hunter, automatické závlahy vám ušetria čas aj peniaze.