NAŠE PROJEKTY

PÁČI SA VÁM NAŠA PRÁCA ?

Využite našu službu :

Automatické zavlažovanie Hunter


Aby sme mali stále krásnu záhradu, potrebuje dostatočné množstvo zrážok. Ale prirodzené množstvo a rozloženie zrážok, nie je vždy ideálne pre potrebu trávnika a rastlín. V dôsledku toho, môže znížiť odolnosť a stávajú náchylné na ochorenia. Preto je potrebné zavlažovanie ale nie je jedno ako, kedy a koľko zavlažujeme.

Mnohý v záhrade zavlažujú s hadicou, čo je namáhavá a časovo náročná robota. Bohužiaľ toto zavlažovanie nie je ideálne ani pre vás ani pre váš trávnik . Budú miesta na ktoré dostane málo vody a aj miesta na ktoré dostane veľmi veľa. Keď na jedno miesto dostane za krátky čas veľa vody, tím pádom vytlačíte z pôdy kyslík a udusíte rastlinu.

Ideálnymriešenímv dnešných klimatických podmienkach je automatický závlahový systém Hunter. Závlahový systém zabezpečí potrebnú vlahu trávniku aj keď nie ste doma.

  

Závlahy - závlahové systémy v dnešnej dobe sú samozrejmosťou keď chcete mať pekný hustý trávnik. Zavlažovacie systémy zabezpečujú rovnomernosť závlahy trávnika. Kvapková závlaha je nezbytným pomocníkom keď treba pravidelne polievať kvety, tuje alebo záhradku. Zavlažovanie trávnika v dnešných klimatických podmienkach je viac ako potrebná. Závlahový systémzabezpečí potrebnú vlahu trávniku aj keď nie ste doma. Závlahy Hunter, automatické závlahyvám ušetria čas aj peniaze.

Zavlažovacie systémy na váš trávnik. Automatické závlahy pre vašu pohodu.

Automatické závlahy Hunter